JAK NÁS PODPOŘIT

FINANČNÍ PODPORA

Peníze nejsou všechno, ale ještě stále se kolem nich točí svět. Každý Váš příspěvek pomůže dobré věci. Můžete si vybrat, zda chcete přispět na určitý projekt nebo obecně na všechny naše aktivity.

270000027/2010

270000027/2010

Jednorázová podpora projektu

Pokud je Vám některý z našich projektů sympatičtější než jiný, můžete podpořit přímo tuto aktivitu zadáním jednoho z variabilních symbolů při odesílání Vašeho daru.

Variabilní symboly pro přímou podporu projektu:

PetHelp Line: 735
CATchers: 047
Bully2Buddy: 323
Fosters: 524

Virtuální adopce

Některá zvířátka, především ta fyzicky, ale také psychicky, hendikepovaná zůstávají trvale v naší péči. Stejné je to i u těch s dlouhodobými zdravotními problémy. Vaše podpora pomáhá pokrývat často velmi vysoké náklady na jejich léčení a udržení dobré kvality života.

Jak provést virtuální adopci?

U každého ze zvířat, která lze podpořit virtuální adopcí, je uveden variabilní symbol a měsíční náklady na péči. Dle svého uvážení si zvolte částku, kterou chcete měsíčně přispívat a zadejte ve svém účtu trvalý příkaz. Pokud do poznámky uvedete svůj email, můžeme Vám posílat zprávy o tom, co konkrétně jsme za Váš příspěvek zvířeti zakoupili a jak si ho užilo.

Dlouhodobá podpora spolku

Přidejte se do klubu! Největší pomocí je pro nás podpora od pravidelných dárců. Dává nám i našim svěřencům jistotu pokrytí alespoň nějaké části nákladů. Proto jsme se rozhodli založit malý klub pro naše přispěvatele do všech projektů.

Jak se do klubu registrovat?

  1. Vyplňte formulář.
  2. Zadejte ve svém účtu trvalou platbu na číslo účtu (270000027/2010) s částkou od 160 Kč výše. Cena za 2 krabičky cigaret může pomoci pokrýt např. 2 kg granulí pro naše chlupáče.
  3. Zadejte do poznámky Vaše jméno.
  4. Těšte se na novinky a akce (umisťovací apod.), které i díky Vaší podpoře budeme moci uskutečnit. O všem se dozvíte první!

Formulář pro registraci

Nyní nás můžete odpořit také nákupem propagačních předmětů a originálních českých výrobků pro pejsky značky GentleDogs na adrese shop.gentledogs.cz

MATERIÁLNÍ PODPORA

Pokud máte možnost darovat některé chovatelské potřeby či jiné předměty vhodné pro pejsky a kočky, určitě Vaši pomoc uvítáme. Prosím, kontaktujte nás pomocí chatu nebo emailu.

Naše chlupáče potěší především:

  • bezpečné hračky
  • čisté a funkční pelíšky
  • kvalitní krmivo a pamlsky (bez složek jako masokostní moučka, cukru, pšenice, umělých aromat a barviv) – prosím nenabízejte piškoty a granule typu Propesko
  • přepravní boxy, klece
  • pro kočičky také stelivo (bezprašné), záchodky

ZAPOJTE SE!

Staňte se aktivní součástí našeho týmu.

SPONZOŘI A DÁRCI

Lékarna BENU

Věnovali voucher v hodnotě 2 000 Kč na Benu.cz