ZAPOJTE SE

Staňte se aktivní součástí našeho týmu! Mezi milovníky zvířat hledáme ty pravé na různé pozice – stačí si vybrat a začít se účastnit množství akcí. Dobrovolníci hrají v naší práci zásadní roli a o ty se srdcem na pravém místě, kteří se nebojí ušpinit si ruce, je vždycky nouze. Jsi jedním z nich?

Dočaskář

Fosters, CATchers

Jedna z nejoceňovanějších pozic, kterou u nás můžete zastávat. Dočaskáři se starají o svěřené zvířátko svědomitě a s láskou. Kromě jejich základních potřeb naplňují i jejich touhy – hraní, dovádění, účení se novým věcem, prozkoumávání nových míst a předmětů. Mění jejich pohled na svět, z ustrašených uzlíčků dělají statečné průzkumníky, nevrlí vrčouni se pod jejich rukama mění v nekonečné mazlíky. Že tohle dokážeš taky? Přidej se a předveď nám to!

Co od tebe potřebujeme?

  • vnitřní prostory pro umístění zvířete (nejčastěji jde o kočičky, dočasku můžete ale nabídnout i jinému zvířeti)
  • čas a chuť se zvířeti plně věnovat (kromě běžných aktivit je často potřeba zajít i na veterinu nebo do petshopu)

Krmení, stelivo i účty za veterináře vyřídíme. Ideální příležitost, pokud uvažujete o pořízení určitého zvířátka. Můžete si vyzkoušet, jestli Vám i zvířeti bude soužití vyhovovat 🙂

Chytač

CATchers

Terénní pracovníci jsou nedostatkovým zbožím. Chytači vyráží na předem domluvené akce a pomáhají odchytávat kočičáky, kočičandy i kočáťata. Pokud máš rád kočky a nebojíš se nějakého toho šrámu, jsi náš člověk!
Na místě je vždy někdo proškolený, komu budeš asistovat, nemusíš se bát, že na to zůstaneš sám. Vždy ti dáme vědět, když se v okolí tvého bydliště objeví možnost se do takové akce zapojit a informujeme tě, co všechno to obnáší. Sám se pak rozhodneš, jestli do toho s námi jdeš a dáme spolu několika šťastlivcům šanci na lepší život 🙂

Co od tebe potřebujeme?

  • chuť se zapojit
  • lásku ke zvířatům
  • trochu tvého času a schopnost dopravit se na místo odchytu

Vším ostatním tě vybavíme.

Řidič

Fosters, CATchers, Bully2Buddy

Disponuješ řidičákem a vlastním autem? Občas potřebujeme nějaký ten odvoz. Nejen pro nás, ale hlavně pro těch několik „krabiček“ s cenným, mňoukajícím nebo štěkajícím nákladem. Nepojedeš moc daleko, nejčastěji jen na nejbližší veterinu nebo k dočaskáři. Tvoje pomoc na čtyřech kolech ale může být záchrannou pro mnoho chlupatých tváří!

Co od tebe potřebujeme?

  • platný řidičský průkaz
  • vlastní auto
  • chuť pomoci
  • a občas nějaký ten čas

Nebudeme ti posílat nabídky na pomoc daleko, vždy to bude ve 25km okruhu od tvého bydliště (pokud se nedomluvíme jinak). Zároveň si uvědomujeme, že pohonné hmoty nejsou zadarmo, nabízíme tedy odpovídající finanční kompenzaci.

CHCI SE STÁT SOUČÁSTÍ TÝMU!

Zní něco z toho jako práce pro tebe? Budeme moc rádi za tvé zapojení!

Preferovaná zvířata